Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 15 im. Mikołaja Kopernika

Jesteśmy dumnymi członkami społeczności edukacyjnej, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji dla naszych uczniów. Nasza placówka położona jest w malowniczej okolicy, oferującej sprzyjające warunki do nauki i rozwoju.

W naszej szkole stawiamy na wszechstronny rozwój uczniów, zapewniając im inspirujące i innowacyjne środowisko. Nasz zespół nauczycieli składa się z doświadczonych specjalistów, którzy angażują się w indywidualne potrzeby każdego ucznia.

Oferta edukacyjna naszej szkoły obejmuje bogaty program nauczania, który obejmuje różnorodne przedmioty i dziedziny. Wspieramy rozwój umiejętności akademickich, kreatywności, samodyscypliny i umiejętności społecznych.

Nasza szkoła dąży również do budowania silnej wspólnoty uczniowskiej. Organizujemy liczne wydarzenia, konkursy, akademie i imprezy szkolne, które umożliwiają naszym uczniom rozwijanie pasji, talentów i zdolności.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych uczniów, zapewniając odpowiednie warunki infrastrukturalne i dbałość o higienę. Nasza szkoła jest wyposażona w nowoczesne udogodnienia, które sprzyjają efektywnemu procesowi nauczania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej placówce, naszym zespole, programie nauczania, wydarzeniach i osiągnięciach uczniów.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dodatkowych informacji, prosimy o kontakt. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i zapewnić Państwu wsparcie.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Szkoły Podstawowej nr 15 im. Mikołaja Kopernika